День Соборності України

24 січня, з нагоди свята Дня Соборності України, викладач історії Дударик Є.Г. провів відкриту виховну годину в групі 30 ст. на тему: “День Соборності- історичний шлях до єдності”. В ході заходу було висвітлено питання про становлення та розвиток державотворення і важливість в ньому Акту Злуки УНР і ЗУНР в єдину соборну державу, що було віковічною мрією українського народу. Розповідь вчителя супроводжувалася переглядом відеосюжетів з даної теми. Щоб підкреслити важливість Дня Соборності був організований “Живий ланцюг”, з використанням стрічок національних кольорів. Здобувачі освіти відчули дух свободи і гордості за свою державу. Підсумовуючи захід викладач наголосив, що соборність невіддільна від державності і є фундаментом для існування нації в умовах російської агресії.

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.