День Соборності України

24 січня, з нагоди свята Дня Соборності України, викладач історії Дударик Є.Г. провів відкриту виховну годину в групі 30 ст. на тему: “День Соборності- історичний шлях до єдності”. В ході заходу було висвітлено питання про становлення та розвиток державотворення і важливість в ньому Акту Злуки УНР і ЗУНР в єдину соборну державу, що було віковічною мрією українського народу. Розповідь вчителя супроводжувалася переглядом відеосюжетів з даної теми. Щоб підкреслити важливість Дня Соборності був організований “Живий ланцюг”, з використанням стрічок національних кольорів. Здобувачі освіти відчули дух свободи і гордості за свою державу. Підсумовуючи захід викладач наголосив, що соборність невіддільна від державності і є фундаментом для існування нації в умовах російської агресії.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.