Крути – наша слава, наша історія

Бій  під Крутами – це героїчна і водночас трагічна подія. Вона  знаменувала початок  нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення права жити  на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

    В гуртожитку  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  вихователь В. Михаревич  провела  годину пам’яті  та скорботи  «Тернистий  шлях до України» .  В ході якої згадали й вшанували самовідданий подвиг юних патріотів, котрі 29 січня 1918 року пішли, сповнені молодечого запалу, віри в перемогу, на захист своєї держави . Саме цей  бій під Крутами, на довгі часи став для патріотів України прикладом героїчного подвигу і звитяги в ім’я України та її незалежності. Було проведено історичні  паралелі  між подіями початку  1918 р та реаліями сьогоднішнього дня. Згадуючи події 1918 року, ми сьогодні ще раз переконуємось, що історія повторюється.

     Ми низько вклоняємось сьогодні геройському подвигу українських військових, які боронять  Україну, захищаючи свою незалежність та   відстоюють мир і цілісність нашої держави.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.