Пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Людей, які мужньо відстоювали нашу незалежність та соборність. Людей, які ще раз довели, що Україна завжди боротиметься за свою свободу. Мужність Героїв Небесної Сотні стала мужністю нового курсу нашої країни. Тоді хід української історії змінився, коли мільйони українців піднялися з героями.

Якою ж цінною є ця історична пам’ять? Вона зібрана із крихких і водночас безцінних спогадів про надзвичайну відданість та сміливість Великих людей. У 1991 році ми отримали незалежність фактично, а в лютому 2014 вибороли її. І тоді ж прийняли перший бій. Бій, який досі триває. Зараз вся країна як ніколи відчуває, що було на серці у наших героїв. І як би складно нам не було, ми впораємось.

Слава Україні! Героям слава!

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.