Світ починається з любові

Кохання – найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окрилює, дає сили і  натхнення, радість і  захоплення. Кохання – це вимогливе почуття як до себе, так і до коханого чи коханої.  Музика  кохання звучить у кожному і нас. Любити – означає не  дивитися один на одного, любити – означає дивитися  в одному  напрямку.  Вихователь гуртожитку Олена Ільчук, разом із своїми  вихованцями провела  виховний  захід «Кохання обпалене війною». В ході  заходу  лунали  чарівні поетичні  рядки  та пісні про прекрасне, найчарівніше в світі  почуття  кохання. Нехай доля  буде  прихильною до вас і подарує  кожному вірне і щасливе кохання. Ідіть назустріч коханню – і ви обов’язково  його зустрінете.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.