Здоров’я дитини – щастя кожної родини

Сьогодні, у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни, майстром в/н Світланою СОРОКОЮ та класним керівником Петром ТИМОЩУКОМ була проведена година спілкування «Здоров’я дитини – щастя кожної родини». Метою якої було заохотити дітей до здорового способу життя, виховати дбайливе ставлення до свого організму.

В ході години спілкування присутні мали змогу обговорити питання  гігієни та здоров’я, режиму харчування, а також разом із класним керівником виконати загально-розвиваючі вправи на місці.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.