Кава: користь чи небезпека

Майстром в/н Сніжаною ГАЛУШКО та класним керівником Михайлом ЖАБЧИКОМ,  разом із вихованцями  групи 23 кухарів – кондитерів,  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  була проведена година спілкування «Кава: користь чи небезпека». В ході якої присутні змогли ознайомитись з історією виникнення кави, найбільшими країнами-виробниками та дізнатись цікаві факти та про відомих кавоманів світу.

Звичайно, не оминули і питання війни. Година спілкування закінчилась словами Михайла Ігоровича: «Наша країна переживає важкі часи. Війна змусила багатьох з нас залишити свої рідні міста, домівки, попрощатися зі звичайним життям. Друзі й рідні тепер розкидані по всьому світу, але ми точно знаємо, що вже скоро настане день, коли ми зберемось всі разом в улюблених серцю кав’ярнях, замовимо ароматний кавовий напій і нарешті обіймемо тих кого не бачили довгий час!»

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.