Дисиденський рух 1960-80 рр.

У Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни викладачем історії Оксаною НАБУХОТНОЮ був проведений урок «Дисиденський рух 1960-80 рр.». Метою уроку було висвітлити зародження, течії,  ознайомити з методами боротьби та значенням дисидентського руху,  зацікавити  учнів до вивчення історії України та героїв даного періоду. Для підсилення та розуміння вивченого матеріалу викладачем були вдало підібрані відеоматеріали та створена презентація.

за висновками першого етапу конкурсу “Талановита Україна”, право представляти наш навчальний заклад в другому етапі обласного дистанційного конкурсу будуть К. Дриганець та В. Захожий з уривком з п’єси Ж. Безп’ятчук “діалог зі снайпером”.

«Затверджую»                                                                                                  Директор ВПУ-22 м.Сарни ____________В.ГОРОДНЮК План виховної роботи  на квітень  2024 р. І курс Дата провед. Час провед Назва заходу Місце проведен Відповідальний щоденно 9.00 ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА  ХВИЛИНА МОВЧАННЯ аудиторії колектив  закладу протягом місяця     Обласний конкурс декоративно –ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край  »   Л. Шапірко керівники груп 04.04. […]

У нас в закладі пройшов І етап обласного огляд-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА». Членами журі серед конкурсантів обрано кращих – Криницьку Софію та Камзьолу Софію. Бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу.