Поет живе в серцях свого народу

Кожного року в березні вшановують пам’ять видатного Кобзаря, хранителя народного духу,  патріота України, великого її сина – Т.Г. Шевченка. Вихователь  гуртожитку Вищого професійного училища № 22 м. Сарни разом із вихованцями  провели  літературно – музичну композицію  «Слово Тараса – наша окраса», на якій присутні мали змогу дізнатись  багато цікавого про життя поета, звучали  крилаті рядки його віршів,  які  відповідають і сьогоднішнім складним подіям в Україні. А завершився  захід  словами впевненості,  що український народ, наслідуючи Шевченкові заповіти, власними силами наведе лад у своїй хаті, подолає усі негаразди, «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.