Кожного року в березні вшановують пам’ять видатного Кобзаря, хранителя народного духу, патріота України, великого її сина – Т.Г. Шевченка. Вихователь гуртожитку Вищого професійного училища № 22 м. Сарни разом із вихованцями провели літературно – музичну композицію «Слово Тараса – наша окраса», на якій присутні мали змогу дізнатись багато цікавого про життя поета, звучали крилаті рядки його віршів, які відповідають і сьогоднішнім складним подіям в Україні. А завершився захід словами впевненості, що український народ, наслідуючи Шевченкові заповіти, власними силами наведе лад у своїй хаті, подолає усі негаразди, «І на оновленій землі врага не буде супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».
10.03.2023
Поет живе в серцях свого народу
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/IMG-36b9bd0073b3e5bb8cc15a8795e59ef1-V.jpg)