Творімо добро разом

Сьогодні  під вибухи ракет загартовується нова Україна: сильна, вільна, незалежна. Війна показала, що українці – незламна  та  згуртована  нація.  Успіхи на фронті підтримують волонтери своєю щоденною працею в  тилу. Допомагають  наблизити  перемогу і тисячі волонтерів із-за  кордону.

 Закладом  освіти  налагоджено співпрацю з волонтерами м. Нова Акмей,  Шауляйського повіту, Литовської республіки.  Це люди з великими  серцями і  неймовірною любов’ю до  нашої Батьківщини. Представники волонтерської організації побували у нашому  місті та  закладі  освіти. Гуманітарну допомогу, яку організували нам  жителі м. Нова Акмей, а це окопні  свічки та  речі  особистого гардеробу  передали до Волонтерського центру  нашого міста та  бійцям ЗСУ на Бахмуцький  напрямок.

                                Разом  до ПЕРЕМОГИ.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.