Сім кольорів щастя

        В умовах сьогодення, великого значення набуває відчуття внутрішнього спокою та вміння віднайти щастя в малому.  В гуртожитку Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  вихователь  В.Вознюк провела  виховний  захід «Сім кольорів  щастя». Протягом заходу обговорювали поняття «щастя», що означає бути щасливим і що треба для цього зробити. Всі присутні погодились, що  таке хороше та бажане почуття має аж сім кольорів: перший – це життя, яке подарувала нам  мама, це любов та  тепло, яке  батьки нам  дарують щоднини і  щохвилини; другий колір  щастя – це мир в Україні; третій колір – це  здоров’я ; четвертий   колір – це  знання, які  є для  нас скарбом; п’ятий  колір – це бажання  бачити навколишній світ у всій його красі; шостий колір – це вірні друзі; сьомий колір щастя – це наші мрії.   Шукайте відчуття щастя в простих речах. Отримуйте задоволення від здійснення маленьких бажань,  радійте дрібницям і насолоджуйтеся кожним днем.

                 Будьте щасливі, адже ви того варті!

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.