«Благовіщення прийшло – людям радість принесло»

   Кожен  народ, нація мають свої звичаї, традиції, які  виробились протягом  тисячоліть.  Напередодні світлого свята Пасхи увесь християнський світ святкує Благовіщення Пресвятої Богородиці.  Свято Благовіщення одне із найбільших весняних свят.

    В гуртожитку вихователь Валентина Михаревич, разом  зі своїми вихованцями, провела народознавчий калейдоскоп «Благовіщення прийшло – людям радість принесло». Присутні мали  можливість  познайомитись з історією виникнення свята , народними прикметами, повір’ями, пов’язаними  з цим святом, іноді дивними  та незвичайними традиціями давніх поколінь .

    У це  велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці бажаємо  щоб  над ненькою Україною літали голуби миру,  Україна була незалежною, щасливою,  могутньою, і нездоланною!
Все була, є і буде Україна!

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.