Традиції і краса українського Великодня

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Це свято має свої традиції, які встановлювалися  протягом багатьох століть. Важливо знати і не забувати традиції, які йдуть від дідів прадідів, адже, саме це єднає нас, як народ, дає надію і віру у краще майбутнє.  Вихователь В. Вознюк провела відеоекскурс  «Традиції і краса українського Великодня». В ході якогообговорювали древні витоки цього свята і необхідність для кожної людини хоча б частково дотримуватися посту, щоб очистити душу і тіло для Святого причастя, як святкують Пасху у містах та селах   України, які особливості є у кожній родині.

    Нехай це величне свято наповнить  наші серця світлими почуттями   любові, дарує  великі  надії та сподівання, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі.

Викладачем  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Михайлом ЖАБЧИКОМ був проведений відкритий урок з фізичного виховання «Гімнастика. Акробатичні вправи». На уроці здобувачі освіти  групи 23 кухарів, кондитерів, під керівництвом викладача,   провели розминку методом колового тренування, а потім самостійно виконували акробатичні вправи по станціях, а саме: перекид вперед, стійку на лопатках, гімнастичний міст, обертання гімнастичного […]

У закладі пройшов перший етап обласного конкурсу колядок, щедрівок, різдвяних піснеспівів «ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРКА». Серед учасників кращим визнано тріо Іваницька Ольга, Іваницький Ілля та Іваницький Андрій.

Сьогодні, у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни, викладачем ПДР Анатолієм КОВАЛЬЧУКОМ був проведений відкритий урок «Проїзд перехресть». На уроці здобувачі освіти групи 134 мех, разом з викладачем, розглядали різні ситуації проїзду перехресть та вирішували їх. Для кращого розуміння теми урок був доповнений змістовним відео.