Відповідно до наказу Вищого професійного училища № 22 м. Сарни      № 34 від 08 квітня 2004 року  «Про створення навчально-практичного будівельного центру» на базі закладу освіти створено Регіональний навчально-практичний будівельний центр за технологіями та матеріалами компанії «Хенкель Баутехнік» (Україна).

Створення Регіонального навчально-практичного будівельного центру забезпечило можливість підготовки сучасного висококваліфікованого будівельника затребуваного на регіональному ринку праці та проведення якісного професійного навчання із використанням сучасних матеріалів та технологій компанії «Хенкель Баутехнік» (Україна).

Станом на травень  2023 року в закладі освіти навчається за професіями «Монтажник систем утеплення будівель», «Штукатур», «Муляр», «Маляр» 190 здобувачів освіти.

Середньорічний контингент здобувачів курсової підготовки та перепідготовки за професією  відповідного напряму економічної діяльності  становить 181 особу.

Для проходження виробничої практики та здійснення працевлаштування кваліфікованих робітників за даними професіями Вище професійне училище № 22 м. Сарни уклало договори із наступними підприємствами:

1. ТЗОВ «Західметал»

2. ДП «Будсервіс» ТЗОВ «Сарниагробуд»

3. ТЗОВ «Полюс – Сервіс»

4. ТЗОВ «ТЕЧ УКРАЇНА»

5. ФОП Сорочинський Павло Анатолійович

Відсоток працевлаштування за даними професіями складає близько 87%.