23.05.2021 у м. Рівне відбулась обласна виставка-ярмарка робітничих професій до якої долучились керівництво та майстри виробничого навчання Вищого професійного училища № 22 м. Сарни.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-1f120667960695550ae1615da9ffc133-V.jpg)
Від нашого закдаду освіти на виставці-ярмарці були представленні: кондитерські вироби, слюсарно-монтажний та садово-огородній інструмент, художні вироби з лози, столярні вироби та різьба по дереву.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1187.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-d39a97dc00db1c913b6cd6ab8a6b9cb1-V.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-5e70fb059a497c77f8d2b84e16a112be-V.jpg)
Також були проведенні майстер-класи:
“Нанесення декоративної штукатурки” (майстер в/н Марія Борисюк)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1203.jpg)
“Виготовлення пасхальної корзини” (майстер в/н Тетяна Костючик)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1206.jpg)
“Розпис медового пряника” (майстер в/н Сніжана Галушко).
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/DSC_1192.jpg)
Локацію ВПУ 22 м. Сарни відвідали начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Петро Коржевський, заступник начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Олена Полюхович, директор НМЦ ПТО у Рівненській області Валентина Бондарчук, випускники закладів загальної середньої освіти, їх батьки, рівняни та гості міста.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-6b048f759221102da8732ac1ec24ac90-V-1024x849.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/IMG-f31994edf374514787cfa001ad3e3ebb-V.jpg)