Відкриття Навчально-практичного центру “Північ”

У Вищому професійному училищі 22 м. Сарни відкрився п’ятий Навчально-практичний центр “Центр технологій на автомобільному транспорті “Північ” для підготовки кваліфікованих робітників за професіями “Майстер з діагностики електронного устаткування автомобілів” та “Рихтувальник кузовів”.

НПЦ відкритий в рамках роботи Місцевого партнерства зайнятості за сприяння Проєкту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що фінансується урядом Данії.

Модератором заходу була Олена ПОЛЮХОВИЧ – заступник начальника управління – начальник відділу професійної та вищої освіти управління професійної, вищої освіти, фінансово-економічної, кадрової, організаційної та правової роботи.

З вітальними словами виступили  Віталій КОВАЛЬ –  голова Рівненської обласної державної адміністрації.

Сергій САВЧУК – національний координатор МОП в Україні.

Джемал ХОДЖІЧ – старший технічний радник Проєкту МОП.

Іван ТКАЧУК – директор Рівненського обласного центру зайнятості.

Петро КОРЖЕВСЬКИЙ – директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Завершальною частиною відкриття центру була презентація роботи обладнання, яку провів Сергій САРБАЄВ разом з майстрами виробничого навчання та учнями закладу освіти.

А також майстер-клас «Діагностування кута сходження коліс передньої та задньої осі», який провів майстер виробничого навчання Віталій АБРАМЧУК та учень групи 23 ам Дмитро АДАМОВ.

В рамках Тижня професійної освіти в українській світлиці  Вищого професійного училища № 22 м. Сарни майстрині та здобувачі освіти кафедри кухарів провели фестиваль вареників. Адже вареники з давніх-давен вважаються українською національною стравою. Ці вироби з тіста оспівані в народних піснях, описані в казках та згадуються у віршах. Вареники можуть бути солоними: з бринзою та картоплею, […]

У Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни продовження державної кваліфікаційної атестації та випуску освітніх груп.  Сьогодні із закладу освіти випускається: 010 ут (майстер виробничого навчання Марія БОРИСЮК); 019 ам (майстер виробничого навчання Павло ЛЕВЧУК). Тисячі доріг відкриті перед вами, дорогі випускники. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме […]

У рамках Тижня професійної освіти викладачем Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Святославом МИКОЛАЙЧУКОМ  був проведений професійний брендинг “Твоя професія – твоє майбутнє”. На який був запрошений випускник закладу освіти Антон МАРТИНЮК,  який є представником приватного СТО.  В ході зустрічі обговорили професію слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів, вимоги від роботодавців до працівників автомобільної […]