Відкриття Навчально-практичного центру “Північ”

У Вищому професійному училищі 22 м. Сарни відкрився п’ятий Навчально-практичний центр “Центр технологій на автомобільному транспорті “Північ” для підготовки кваліфікованих робітників за професіями “Майстер з діагностики електронного устаткування автомобілів” та “Рихтувальник кузовів”.

НПЦ відкритий в рамках роботи Місцевого партнерства зайнятості за сприяння Проєкту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що фінансується урядом Данії.

Модератором заходу була Олена ПОЛЮХОВИЧ – заступник начальника управління – начальник відділу професійної та вищої освіти управління професійної, вищої освіти, фінансово-економічної, кадрової, організаційної та правової роботи.

З вітальними словами виступили  Віталій КОВАЛЬ –  голова Рівненської обласної державної адміністрації.

Сергій САВЧУК – національний координатор МОП в Україні.

Джемал ХОДЖІЧ – старший технічний радник Проєкту МОП.

Іван ТКАЧУК – директор Рівненського обласного центру зайнятості.

Петро КОРЖЕВСЬКИЙ – директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Завершальною частиною відкриття центру була презентація роботи обладнання, яку провів Сергій САРБАЄВ разом з майстрами виробничого навчання та учнями закладу освіти.

А також майстер-клас «Діагностування кута сходження коліс передньої та задньої осі», який провів майстер виробничого навчання Віталій АБРАМЧУК та учень групи 23 ам Дмитро АДАМОВ.

В рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” та до Дня боротьби зі СНІДом, психологом Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Антоном Морським, було проведено просвітницький захід “ТИ МАЄШ ЗНАТИ”, який був спрямований на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності про ВІЛ / СНІД та його профілактику.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом психологічною службою Вищого професійного училища № 22 м. Сарни була проведена акція “Червона стрічка проти СНІДу”. Головна мета якої – привернути увагу інших людей до цього питання, підвищити обізнаність про епідемію СНІДу та способи передачі ВІЛ, а також підтримати хворих на СНІД. Кожен небайдужий зміг внести свій вклад у […]