У Вищому професійному училищі 22 м. Сарни відкрився п’ятий Навчально-практичний центр “Центр технологій на автомобільному транспорті “Північ” для підготовки кваліфікованих робітників за професіями “Майстер з діагностики електронного устаткування автомобілів” та “Рихтувальник кузовів”.
НПЦ відкритий в рамках роботи Місцевого партнерства зайнятості за сприяння Проєкту Міжнародної організації праці “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що фінансується урядом Данії.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0187.jpg)
Модератором заходу була Олена ПОЛЮХОВИЧ – заступник начальника управління – начальник відділу професійної та вищої освіти управління професійної, вищої освіти, фінансово-економічної, кадрової, організаційної та правової роботи.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0194.jpg)
З вітальними словами виступили Віталій КОВАЛЬ – голова Рівненської обласної державної адміністрації.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0208.jpg)
Сергій САВЧУК – національний координатор МОП в Україні.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0211.jpg)
Джемал ХОДЖІЧ – старший технічний радник Проєкту МОП.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0216.jpg)
Іван ТКАЧУК – директор Рівненського обласного центру зайнятості.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0218.jpg)
Петро КОРЖЕВСЬКИЙ – директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0220.jpg)
Завершальною частиною відкриття центру була презентація роботи обладнання, яку провів Сергій САРБАЄВ разом з майстрами виробничого навчання та учнями закладу освіти.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0232.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0233.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0235.jpg)
А також майстер-клас «Діагностування кута сходження коліс передньої та задньої осі», який провів майстер виробничого навчання Віталій АБРАМЧУК та учень групи 23 ам Дмитро АДАМОВ.
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0247.jpg)
![](https://vpu22.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/DSC_0250.jpg)