Спартакіада з фізичного виховання

Згідно графіку Спартакіади у Вищому професійному училищі № 22 м. Сарни проведені змагання з загальної фізичної підготовки серед дівчат (підтягування тулуба за 1 хв), викладач Михайло ЖАБЧИК.

Отримали такі результати:

І місце – Оксана МИСЬКО (група 23 кух)

ІІ місце – Вероніка КОЛЕСНИК (група 21 кух)

ІІІ місце – Альона ОСАУЛКА (група 23 кух)

20.10.2021 команда закладу освіти з міні-футболу взяла участь у обласній Спартакіаді серед професійно-технічних закладів. Наша команда посіла почесне ІІІ місце.

Вітаємо переможців!

В рамках Всеукраїнської кампанії “16 днів проти насильства” та до Дня боротьби зі СНІДом, психологом Вищого професійного училища № 22 м. Сарни Антоном Морським, було проведено просвітницький захід “ТИ МАЄШ ЗНАТИ”, який був спрямований на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності про ВІЛ / СНІД та його профілактику.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом психологічною службою Вищого професійного училища № 22 м. Сарни була проведена акція “Червона стрічка проти СНІДу”. Головна мета якої – привернути увагу інших людей до цього питання, підвищити обізнаність про епідемію СНІДу та способи передачі ВІЛ, а також підтримати хворих на СНІД. Кожен небайдужий зміг внести свій вклад у […]