Сковороди зоря у вічність промовля.

Григорій Сковорода – великий  син  українського народу, мислитель, філософ , письменник , педагог.   Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають нині й далі будуть допомагати нашому народові.  Вихователі  гуртожитку      В. Михаревич  та  В.Вознюк  разом  зі своїми вихованцями провели    годину  знайомств  «Стежками мандрівного філософа».          

       Усі учасники  та присутні  заходу  дізнались багато нового про видатного філософа, задумались над сенсом свого життя, над поняттями дружби та любові в житті кожної людини.

Завершення Спартакіади Вищого професійного училища № 22 м. Сарни “В здоровому тілі здоровий дух”. Вітаємо переможців!

Переможцем першого етапу обласного конкурсу “Поліські пересмішники”, який нещодавно пройшов у ВПУ- 22, став Іван Шерстюк з 132 грн. механізаторів з твором Б.Стельмаха ” Не вір москалеві…”. Вітаємо переможця, бажаємо успіху у другому турі!

У нашому закладі пройшов І етап обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ». Серед конкурсантів жюрі обирало найталановитіших учнів. До участі в ІІ етапі конкурсу та переможцем визнано ученицю групи 24 барменів Качинську Оксану! Бажаємо успіхів та нових перемог.